Online Psikolog Serhat Damar
Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) mezunudur. ODTÜ Psikoloji bölümünde Psikoloji lisans eğitimini tamamlayarak 2002 yılında başarıyla mezun olmuş ve Psikolog ünvanı almıştır. 2002 yılında devlet üniversitesi olan İnönü Üniversitesi Sağlık Merkezi’ ndeki görevine başlamıştır. Sağlık merkezinde 2 yıl süresince üniversite öğrencileri ve personelle bilişsel davranışçı terapi çalışmalarını sürdürmüştür. 2 yıllık görevin ardından, çalışmalarına özelde devam etmiştir. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır. Online Psikolog Serhat Damar, 2014 yılından günümüze internet üzerinden psikolojik destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olduğu 2002 yılında görev yapmaya başladığı devlet üniversitesinde danışanlarıyla bilişsel davranışçı terapi çalışmalarına başlamıştır. 2002′ den bu yana bireysel ve çift çalışmalarında hep aynı terapi modelini, yani bilişsel davranışçı yaklaşımı kullanmaktadır. Eğitimini almış olduğu, ancak mesleki deneyimleri sonucu danışanlarının yaşamında herhangi bir olumlu etkiye sahip olmadığını gördüğü yöntemleri kesinlikle çalışmalarında kullanmamaktadır. Bilimsel araştırma sonuçlarıyla yararlılığı kanıtlanmamış olan yöntemlerin zaman kaybından ve hayal kırıklığından başka bir sonucu olmayacağı gerçeğini kabul ederek, her koşulda en yararlı ve en etkili yöntemlerin kullanılmasının gerekli olduğunu savunmaktadır.

Online Psikolog Serhat Damar
Online Psikolog Serhat Damar

2002 yılından günümüze toplam vaka tecrübesi (bireysel ve çift danışanlarının sayısı) 8000’e ulaşmış durumdadır. İstanbul’da Beylikdüzü ve Şişli’de bulunan merkezlerinde yaptığı çalışmalara hem İstanbul’dan hem de Anadolu’nun farklı şehirlerinden gelen danışanları katılmaktadır. Bireysel ve çift çalışmalarında hem Türkçe hem İngilizce konuşan danışanlarına yardımcı olan Serhat Damar, Türkiye’nin farklı kesimlerinden gelen danışanlarıyla, farklı ülkelerde yaşayan Türkler ve Türkiye’de yaşayan Avrupa ve Amerika kökenli danışanlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye dışından, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasından ve Anadolu şehirlerinden İstanbul’ a Serhat Damar’ dan danışmanlık desteği almak üzere gelen danışanları için oluşturulmuş olan bu site, online psikolojik yardım konusunda bilgi ve öneriler sunmayı amaçlamaktadır.

Online Psikolog Serhat Damar İnternetten Psikolojik Yardım

Online seans randevusu vermeden önce hangi konu hakkında psikolojik destek almak istediğinizi, ulaşmak istediğiniz amacı ve ne kadar süre ile çalışmanın yeterli olacağına dair bilgileri paylaştığımız bir görüşmeyi telefonda yapıyoruz. Çözüm aradığınız konu Klinik Psikolog Serhat Damar tarafından çalışılan ve olumlu sonuç alabileceğiniz bir konu ise en kısa zamanda size randevu verilecektir. Eğer Klinik Psikolog Serhat Damar’ ın çalışmadığı, ya da başka bir uzmanın desteğini alarak yenebileceğiniz bir sorun ise bu durumda da açık ve net olarak sizin yardım almanız gereken uzmana gerekli yönlendirme yapılacaktır.

Bebekler ve çocuklarla çalışılmamaktadır. Bebek ve çocuk ve konularında araştırma yaparak bu yaş gruplarında çalışan bir uzmandan yardım alınız.


Online Psikolog Serhat Damar ‘dan yardım almak için iletişim telefonundan kendisine doğrudan ulaşabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.


Online Psikolog Serhat Damar

Diploma ve Uzmanlık Belgeleri

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog Serhat Damar

Online Psikolog

Beylikdüzü Psikolog